Strona główna / Lista aktualności

14 i 15 sierpnia Punkty Obsługi Klienta nieczynne/ wymiana nawierzchni

2017.08.09 / 10:00 | Nowości

Informujemy uprzejmie, że 14 i 15 sierpnia Punkty Obsługi Klienta w Mysłowicach i Balicach będą nieczynne.

Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

WYMIANA NAWIERZCHNI JEZDNI

Prace związane z wymianą nawierzchni prowadzone są obecnie na odcinku 4,6 km między węzłem Rudno, a placem poboru opłat w Balicach, od km 392+000 do km 396+600. Ruch odbywa się dwoma zwężonymi pasami ruchu w obu kierunkach.

Szczegółowe informacje na temat terminów i lokalizacji zmian w organizacji ruchu są publikowane na stronie internetowej: www.ia4.pl, na twitter.com/A4KatKra oraz w Punktach Informacji Drogowej.

PRZEBUDOWA MIEJSC OBSŁUGI PODRÓŻNYCH

Informujemy uprzejmie, że PKN Orlen S.A. – operator Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) ze stacjami paliw przy autostradzie A4 Katowice – Kraków rozpoczął prace związane z ich przebudową.

W pierwszej kolejności przebudowie podlegać będą :

  • MOP Kępnica znajdujący się ok. 12 km za Placem Poboru Opłat w Mysłowicach, kierunek do Krakowa,
  • MOP Zastawie znajdujący się ok. 9 km za węzłem „Chrzanów”, kierunek do Katowic.

Na ww. MOP nadal będzie prowadzona sprzedaż paliw. Ograniczone będą usługi gastronomiczne i funkcjonowanie sklepu. Zakres usług hotelowych pozostanie bez zmian.

Natomiast pozostałe Miejsca Obsługi Podróżnych tj. MOP Morawica zlokalizowany przy autostradzie A4 Katowice – Kraków ok. 27 km za węzłem „Chrzanów” w kierunku do Krakowa oraz MOP Aleksandrowice zlokalizowany ok. 1 km za Placem Poboru Opłat w Balicach, będą funkcjonowały bez zmian. Ich przebudowa planowana jest w dalszej kolejności.

Za wszelkie utrudnienia związane z przebudową MOP, w imieniu PKN Orlen S.A., przepraszamy.