Strona główna / Lista aktualności

14 kwietnia Punkty Obsługi Klienta czynne od godz. 7 - 15/ Wymiana nawierzchni jezdni

2017.04.10 / 12:56 | Nowości

Informujemy uprzejmie, że 14 kwietnia (Wielki Piątek) Punkty Obsługi Klienta w Mysłowicach i Balicach czynne będą od godz. 7.00 - 15.00.

WYMIANA NAWIERZCHNI JEZDNI

Prace związane z wymianą nawierzchni prowadzone są obecnie na jezdni w kierunku Katowic, na odcinku ok. 4 km pomiędzy węzłem Rudno a węzłem Chrzanów (od km 380 do km 376).

Na jezdni w kierunku Katowic jeden pas ruchu jest remontowany, a drugi jest przejezdny. Na jezdni do Krakowa są dwa pasy ruchu w kierunku Krakowa i jeden pas w kierunku Katowic. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 km/h.

Remont jezdni pomiędzy między węzłem Balice i węzłem Chrzanów zakończy się 27 kwietnia. Zlikwidowane zostaną wówczas wszystkie utrudnienia w ruchu na powyższym odcinku.

PRZEBUDOWA ODWODNIENIA

18 kwietnia między godziną 3.00 a 6.00:

  • na jezdni w kierunku Katowic, na odcinku ok. 1 km, między węzłem Jeleń a Placem Poboru Opłat w Mysłowicach (km 354,2 - 253,2) zamknięty zostanie na ok. 1 godzinę prawy pas ruchu oraz pas awaryjny. Ruch będzie odbywał się tylko lewym pasem ruch z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu i prosimy o ostrożną jazdę i zwracanie szczególnej uwagi na znaki drogowe.

Szczegółowe informacje na temat terminów i lokalizacji zmian w organizacji ruchu są publikowane na stronie internetowej: www.ia4.pl, na twitter.com/A4KatKra oraz w Punktach Informacji Drogowej.