Strona główna / Lista aktualności

Od 25 maja faktura elektroniczna / wymiana nawierzchni jezdni

2018.05.11 / 10:53 | Nowości

Informujemy uprzejmie, że od 25 maja 2018 r. obowiązywać będą nowe Regulaminy zakupu kartA4 i A4Go.

Na prośbę naszych wielu Klientów wprowadzone zostaną faktury elektroniczne dla zakupów dokonywanych przez Internet (poprzez www.kartA4go.pl lub Formularz zamówienia). Faktury w postaci papierowej będą generowane dla zakupów dokonywanych w Punktach Obsługi Klienta w Mysłowicach i Balicach.

Ponadto nowe Regulaminy zostały dostosowane do wymogów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), które wchodzi w życie także 25 maja br.

WYMIANA NAWIERZCHNI JEZDNI

Do 23 maja 2018 r. realizowana będzie wymiana nawierzchni na jezdni w kierunku do Krakowa na odcinku 6 km między Placem Poboru Opłat w Mysłowicach, a węzłem Jeleń, tj. od km 352 do km 358. Zmianie uległa organizacja ruchu na obu jezdniach autostrady. Zachowane zostały dwa pasy ruchu w każdym kierunku, ale w czasie wprowadzania zmian czynny będzie tylko jeden pas. Ruch odbywa się z ograniczeniem prędkości.

REMONT NAWIERZCHNI NA WĘŹLE BALIN

Do drugiej połowy sierpnia 2018 r. realizowany będzie kompleksowy remont nawierzchni jezdni na węźle Balin w km 369 koncesyjnego odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków. W tym okresie zamykane będą poszczególne łącznice węzła, a ruch zostanie poprowadzony objazdami.

Zamknięte są:

  • połówka ulicy Balińskiej. Wprowadzono tam ruch wahadłowy sterowany sygnalizacja świetlną.
  • łącznica zjazdowa z węzła Balin relacji Oświęcim/ Balin – Kraków. Łącznica ta zostanie otwarta 12 maja br.

Od 14 maja do 26 czerwca zamknięta będzie łącznica relacji Oświęcim/Balin – Katowice.

Zamknięta pozostanie połówka ulicy Balińskiej, ale nastąpi zamiana połówek - otwarta zostanie wschodnia połówka po stronie południowej węzła, a zamknięta zostanie zachodnia połówka po stronie północnej węzła.

Terminy wprowadzenia zmian organizacji ruchu mogą ulec niewielkim zmianom, ze względu na warunki atmosferyczne (konieczne jest wymalowanie oznakowania poziomego).

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu i prosimy o ostrożną jazdę.

PRZEBUDOWA MIEJSCA OBSŁUGI PODRÓŻNYCH W MORAWICY

Informujemy uprzejmie, że PKN Orlen S.A. – operator Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) ze stacjami paliw przy autostradzie A4 Katowice – Kraków rozpoczął prace związane z przebudową MOP w Morawicy (przed PPO Balice, kierunek do Krakowa). Na ww. MOP nadal prowadzona jest sprzedaż paliw. Ograniczone są usługi gastronomiczne i funkcjonowanie sklepu.