Strona główna / Lista aktualności

Prace na A4 Katowice-Kraków

2018.07.31 / 14:13 | Nowości

ZAMKNIĘCIE PASÓW A4Go

Informujemy uprzejmie, że w związku z montażem dodatkowego oznakowania pasów A4Go przeznaczonych dla posiadaczy urządzeń pokładowych A4Go:

  • 31 lipca między godziną 21.00 a 23.30 na placu poboru opłat w Mysłowicach tymczasowo nieczynne pasy nr 9 i 10.

Posiadaczy urządzeń pokładowych A4Go prosimy o korzystanie z pozostałych bramek.

PRZEBUDOWA ODWODNIENIA AUTOSTRADY

Informujemy uprzejmie, iż:

  • od godz. 17.00, 1 sierpnia do godz. 6.00, 2 sierpnia na jezdni w kierunku do Katowic w rejonie km 354 (ok. 4 km przed placem poboru opłat w Mysłowicach) na odcinku 300 m planowane jest zamknięcie prawego pasa ruchu z ograniczeniem prędkości do 80 km/h
  • od godz. 19.00, 2 sierpnia do godz. 6.00, 3 sierpnia na jezdni w kierunku do Krakowa w rejonie km 354 (ok. 4 km za placem poboru opłat w Mysłowicach) na odcinku 300 m planowane jest zamknięcie prawego pasa ruchu z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.

REMONT OBIEKTU MOSTOWEGO - km 389 (między węzłem Rudno a PPO Balice)

  • 1 i 2 sierpnia od godziny 18.00 do zmroku na jezdni w kierunku do Krakowa planowane są zamknięcia jednego z dwóch pasów ruchu,
  • 4 sierpnia od świtu do godziny 9.00 i 5 sierpnia od godziny 21.00  do zmroku na jezdni w kierunku do Katowic planowane są zamknięcia jednego z dwóch pasów ruchu.

REMONT NAWIERZCHNI NA WĘŹLE BALIN W CHRZANOWIE

Do drugiej połowy sierpnia 2018 r. realizowany będzie kompleksowy remont nawierzchni jezdni na węźle Balin w km 369 koncesyjnego odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków. W tym okresie zamykane będą poszczególne łącznice węzła, a ruch zostanie poprowadzony objazdami. Ruch w rejonie prowadzonych robót sterowany będzie tymczasową sygnalizacją świetlną.

Obecnie zamknięte są:

  • połówka ulicy Balińskiej. Wprowadzono tam ruch wahadłowy sterowany sygnalizacja świetlną.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu i prosimy o ostrożną jazdę.

PRZEBUDOWA MIEJSCA OBSŁUGI PODRÓŻNYCH W MORAWICY

Informujemy uprzejmie, że PKN Orlen S.A. – operator Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) ze stacjami paliw przy autostradzie A4 Katowice – Kraków rozpoczął prace związane z przebudową MOP w Morawicy (przed PPO Balice, kierunek do Krakowa). Na ww. MOP nadal prowadzona jest sprzedaż paliw. Ograniczone są usługi gastronomiczne i funkcjonowanie sklepu.