Strona główna / Lista aktualności

Prace na odcinku A4 Katowice-Kraków

2018.08.03 / 12:09 | Nowości

NAPRAWY NAWIERZCHNI

Informujemy uprzejmie, że w związku z koniecznością realizacji bieżących napraw nawierzchni:

  • od 3 sierpnia (piątek) od godz. 22.00 zamknięty będzie jeden z dwóch pasów ruchu w kierunku do Katowic na odcinku ok. 600 m, km 367 (między węzłami Balin w Chrzanowie i Byczyna w Jaworznie);
  • od 4 sierpnia (sobota) od godz. 6.00 zamknięty będzie jeden z dwóch pasów ruchu w kierunku do Katowic na odcinku na odcinku ok. 200 m, km 365 (za węzłem Byczyna w Jaworznie);
  • 5 sierpnia (niedziela) w godz. 18.00 – 19.00 nastąpi likwidacja utrudnień i przywrócenie stałej organizacji ruchu.

Ruch będzie się odbywał z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.

REMONT OBIEKTU MOSTOWEGO - km 389 (między węzłem Rudno a PPO Balice)

  • 4 sierpnia od świtu do godziny 9.00 i 5 sierpnia od godziny 21.00 do zmroku na jezdni w kierunku do Katowic planowane są zamknięcia jednego z dwóch pasów ruchu.

REMONT NAWIERZCHNI NA WĘŹLE BALIN W CHRZANOWIE

Do drugiej połowy sierpnia 2018 r. realizowany będzie kompleksowy remont nawierzchni jezdni na węźle Balin w km 369 koncesyjnego odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków. W tym okresie zamykane będą poszczególne łącznice węzła, a ruch zostanie poprowadzony objazdami. Ruch w rejonie prowadzonych robót sterowany będzie tymczasową sygnalizacją świetlną.

Obecnie zamknięte są:

  • połówka ulicy Balińskiej. Wprowadzono tam ruch wahadłowy sterowany sygnalizacja świetlną
  • wylot ulicy Działkowej.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu i prosimy o ostrożną jazdę.

PRZEBUDOWA MIEJSCA OBSŁUGI PODRÓŻNYCH W MORAWICY

Informujemy uprzejmie, że PKN Orlen S.A. – operator Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) ze stacjami paliw przy autostradzie A4 Katowice – Kraków rozpoczął prace związane z przebudową MOP w Morawicy (przed PPO Balice, kierunek do Krakowa). Na ww. MOP nadal prowadzona jest sprzedaż paliw. Ograniczone są usługi gastronomiczne i funkcjonowanie sklepu.