Strona główna / Lista aktualności

Wymiana nawierzchni jezdni - aktualizacja/ inne prace

2017.07.14 / 12:45 | Nowości

WYMIANA NAWIERZCHNI JEZDNI

Informujemy uprzejmie, że na drodze ekspresowej S1 (nad koncesyjnym odcinkiem autostrady A4 Katowice – Kraków) w obrębie węzła Brzęczkowice w Mysłowicach w związku z remontem nawierzchni jezdni zmieniona została organizacja ruchu - ruch odbywa się dwoma zwężonymi pasami w każdym kierunku z ograniczeniem prędkości do 60 km/h.

Pragniemy zwrócić uwagę, że na drodze S1 w rejonie prowadzonych robót remontowych na węźle Brzęczkowice jezdnia w kierunku do Cieszyna i Bielska-Białej  została rozdzielona na dwa pasy ruchu. Jedynie z prawego pasa możliwy jest zjazd na A4 w kierunku do Krakowa i do Katowic, natomiast na lewym pasie prowadzony jest ruch tylko na wprost bez możliwości zjazdu na A4.

Zakończenie prac związanych z wymianą nawierzchni na S1 zaplanowano na 25 sierpnia 2017.

W związku z wymianą nawierzchni jezdni do Katowic na 6 km odcinku w okolicach węzła Rudno (km 380 - 386) ruch odbywa się dwoma zwężonymi pasami ruchu w każdym kierunku z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.

BUDOWA TABLIC ZMIENNEJ TREŚCI

W związku z instalacją konstrukcji bramowych 15 lipca na krótkim odcinku zamknięty zostanie prawy pas ruchu między węzłami Mysłowice i Balice (km 348):

  • od godz. 7.00 - 13.00 na jezdni w kierunku Katowic
  • od godz.13.00 - 19.00 na jezdni w kierunku Krakowa

 Przepraszamy za utrudnienia w ruchu i prosimy o ostrożną jazdę oraz zwracanie szczególnej uwagi na znaki drogowe.