Stalexport Autostrada Małopolska S.A.
https://www.autostrada-a4.com.pl/aktualnosci/index/Zmiana-organizacji-ruchu-w-nocy-z-78-i-89-marca-rozbiorka-tasmociagu-aktualizacja/idn:292
Drukuj grafikę : tak / nie

Lista aktualności

Zmiana organizacji ruchu w nocy z 7/8 i 8/9 marca - rozbiórka taśmociągu - aktualizacja

2019.03.07 / 13:39 | Nowości

Planowane zmiany w organizacji ruchu

Informujemy uprzejmie, że w związku z rozbiórką taśmociągu biegnącego nad autostradą między węzłem Murckowska w Katowicach a węzłem Mysłowice na 343 km autostrady:

  • 7 marca od godz. 21.30 do 8 marca ok. godz. 6.00 ruch w obu kierunkach będzie się odbywał tylko na jezdni do Katowic odcinku ok. 2 km,
  • 8 marca od godz. 22.00 do 9 marca ok. godz. 6.00 ruch w obu kierunkach będzie się odbywał tylko na jezdni do Krakowa na odcinku ok. 2 km.

9 marca ok. godz. 6.00 przywrócona zostanie stała organizacja ruchu, z dwoma pasami w każdym kierunku.

W związku z powyższym prosimy planujących podróż koncesyjnym odcinkiem autostrady, zwłaszcza tych udających się na lotniska w Balicach lub Pyrzowicach, o wzięcie pod uwagę ww. utrudnień oraz o odpowiednie zaplanowanie podróży.

Powyższe prace prowadzone będą przez firmę Mostostal Zabrze S.A. na zlecenie Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o ostrożną jazdę oraz zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie autostrady.

Prace przy wymianie dylatacji bitumicznych na obiekcie mostowym.

Informujemy ponadto, że w związku z pracami na obiekcie mostowym, wprowadzone zostaną niżej wymienione zmiany organizacji ruchu:

  • od 9 marca (sobota) od godziny 6:00  do 10 marca (niedziela) do godziny 8:00 wystąpi lokalne zawężenie do jednego pasa ruchu na odcinku ok 100 m, na jezdni do Katowic w km 376 tj. za Węzłem Rudno, w kierunku do Katowic.

W rejonie prowadzonych robót ruch będzie się odbywał z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.