Strona główna / Nasze kampanie / Rekordowo bezpieczni – 2010

Rekordowo bezpieczni – 2010

Kampania promująca bezpieczeństwo ruchu drogowego na autostradach. Akcję wspierały Śląska i Małopolska Policja oraz Główny Inspektorat Transportu Drogowego.

Do udziału w akcji zachęcał Kuba Bielak, instruktor bezpiecznej jazdy samochodem znany z TVN Turbo
(http://www.youtube.com/watch?v=ch_0e_UMdb4).

Hasło akcji odwoływało się się do rekordowo bezpiecznego na tym odcinku autostrady okresu. Od początku 2010 r. na A4 Katowice-Kraków nie wydarzył się żaden śmiertelny wypadek. 

Akcja edukacyjna realizowana była w formie konkursu dla kierowców. Na jej potrzeby powstał katalog porad uwzględniający szczególne warunki jazdy samochodem panujące na autostradach.

Na potrzeby kampanii „rekordowo bezpieczni z A4 Katowice-Kraków” przygotowano zestaw 15 praktycznych wskazówek jak bezpiecznie podróżować autostradami. Kierowcy podróżujący autostradą A4 Katowice-Kraków otrzymywali na Placach Poboru Opłat ulotkę zawierającą wskazówki jak włączyć się do akcji i tym samym przyczynić do wzrostu bezpieczeństwa na autostradach. Każda ulotka zawierała przykładowe porady z katalogu opracowanego przez SAM SA.

 

Kategoria: Powiązane pliki [2]
  Nazwa Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Zwycięskie porady w konkursie Rekordowo bezpieczni 15-10-16 09:59 2,19MB pobierz plik: Zwycięskie porady w konkursie Rekordowo bezpieczni
pdf Poradnik 15-10-16 10:00 0,9MB pobierz plik: Poradnik