Telefon alarmowy

+48 32 76 27 333

Prace na A4/ Videotolling dla posiadaczy kart flotowych Orlen

2 06 2021 #Aktualności

UWAGA!

4 czerwca Punkty Obsługi Klienta w Mysłowicach i Balicach będą czynne od godz.7.00 do 15.00

PRACE NA A4 KATOWICE-KRAKÓW

  • do 13 czerwca w porze nocnej zawężenia do jednego pasa ruchu na wielu odcinkach autostrady w związku z odnawianiem oznakowania poziomego,
  • wymiana nawierzchni jezdni na łącznicach węzła Jeleń w km 360 autostrady A4 oraz na drodze poprzecznej (ul. Dąb w Jaworznie). W rejonie węzła zmianie ulegnie organizacja ruchu. Wyznaczone zostaną trasy objazdów. Zakończenie remontu przewidziane jest na koniec listopada 2021 r.

VIDEOTOLLING DLA UŻYTKOWNIKÓW KART FLOTOWYCH ORLEN

Użytkownicy kart flotowych Orlen: Flota i Mikroflota, typu "S" (powiązanych z numerem rejestracyjnym pojazdu) mają już możliwość korzystania z automatycznej płatności za przejazd w oparciu o videotolling na placach poboru opłat autostrady A4 Katowice-Kraków. Płatność jest pobierana na podstawie odczytu tablicy rejestracyjnej.

W celu uruchomienia videotollingu na A4 Katowice-Kraków dla posiadaczy kart Flota konieczny jest kontakt z konsultantem Infolinii Programu Flota lub swoim opiekunem, natomiast użytkownicy kart Mikroflota mogą uruchomić tę usługę samodzielnie przez swoje konto w panelu online.

Więcej informacji: https://flota.orlen.pl/Artykul/mobiuslugi

Korzyści:

  • niższe opłaty za przejazd (8 zł na każdym PPO, zamiast 12 zł za przejazd samochodem osobowym),
  • natychmiastowa transakcja i szybki przejazd przez bramki przeznaczone dla videotollingu oznaczone tablicą z czarną kamerą na żółtym tle bez konieczności otwierania okna samochodu i podawania karty flotowej inkasentowi.

Cennik dla płatności gotówkowych, kartami w tym kartami flotowymi oraz dla płatności automatycznych, w tym videotollingu

Stawki opłat

Więcej informacji na temat videotollingu na A4 Katowice-Kraków: https://www.autostrada-a4.com.pl/pl/oplaty/odczyt-tablic-rejestracyjnych-videotolling

W razie wątpliwości lub w celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji na temat uruchomienia videotollingu dla posiadaczy kart flotowych Orlen prosimy o kontakt:

  • mailowy na adres: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
  • pisemnie na adres: Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Dział Sprzedaży Kart Flotowych, ul. Chemików 7, 09-411 Płock