Strona główna / Lista aktualności

20 lipca na A4 Katowice-Kraków uruchomiony zostanie elektroniczny pobór opłat A4Go

2016.07.06 / 16:24 | Nowości

Szanowni Klienci,

Miło nam poinformować, że jako pierwsi spośród koncesjonariuszy płatnych autostrad w Polsce 20 lipca uruchamiamy elektroniczny pobór opłat o nazwie A4Go. Już dzisiaj rusza przedsprzedaż urządzeń pokładowych, które pozwolą na szybki i bardzo wygodny przejazd przez place poboru opłat. Przejazd autostradą A4 Katowice-Kraków będzie możliwy bez przekazywania inkasentowi przez samochodowe okno gotówki czy karty. Wystarczy na przedniej szybie samochodu zainstalować urządzenie pokładowe A4Go, które komunikować się będzie z anteną zainstalowaną na bramce autostradowej i po dokonaniu kategoryzacji pojazdu bramka się otworzy.

Urządzenia pokładowe A4Go wraz z pakietami impulsów, czyli uprawnieniami do przejazdu autostradą A4 Katowice-Kraków można zakupić w serwisie www.kartA4Go.pl oraz w Punktach Obsługi Klienta (POK) czynnych w dni robocze od godz. 7.00 do 21.00, zlokalizowanych przy placach poboru opłat:

  • w Mysłowicach tuż za bramkami w kierunku Krakowa (ul. Piaskowa 20)
  • w Balicach tuż za bramkami w kierunku Katowic (ul. Krakowska 104)

Przy zakupie pobierana jest kaucja w wysokości 50 zł, a pakiety impulsów sprzedawane są z 15% rabatem.

Więcej informacji o elektronicznym poborze opłat znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce Opłaty / A4Go.

Zapraszamy!