Telefon alarmowy

+48 32 76 27 333

Oferty pracy

Grupa Kapitałowa Stalexport Autostrady S.A. poszukuje:

Młodszego Specjalisty ds. Informatyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku działając w ramach działu IT odpowiedzialna będzie za obsługę działań informatycznych w spółkach Grupy Kapitałowej, w tym w szczególności:

  • pomoc w bieżącym nadzorowaniu działania sieci autostradowej oraz biurowej, usuwanie problemów związanych z jej funkcjonowaniem;
  • pomoc w administracji systemami informatycznymi w środowisku wysokiej dostępności;
  • rozpoznawanie potrzeb informatycznych i wnioskowanie nowych rozwiązań;
  • wsparcie użytkowników w problemach związanych ze sprzętem, systemem oraz aplikacjami;
  • współpraca w zakresie prac inwestycyjnych i serwisowych z firmami zewnętrznymi w zakresie sprzętu komputerowego i biurowego;
  • współpraca z zewnętrznymi firmami świadczącymi usługi informatyczne;
  • przekazywanie wiedzy i szkolenie pracowników w zakresie obsługi istniejących i nowych aplikacji;

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe;
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z siecią komputerową;
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność;
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych zagadnień;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • prawo jazdy kat B;

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją serwerów: VMware;
  • znajomość Microsoft 365;
  • podstawowa znajomość systemów bazodanowych (Oracle, MSSQL);
  • znajomość systemu ERP Impuls BPSC;
  • znajomość systemów operacyjnych Linux, Windows Server;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej korporacji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres:

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ w terminie do 15 lipca 2022 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją oraz o dopisanie na przesyłanych dokumentach stosownych klauzul zgód na przetwarzanie danych osobowych (więcej informacji znajdą Państwo w załączonej Informacji dotyczącej zgód na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzuli informacyjnej).

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki do pobrania
pdf 2022-06-23 (SAM + STX) INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGÓD NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (04 2022).pdf
ilość pobrań: 0
(SAM + STX) INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGÓD NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (04 2022).pdf 158,16KB zobacz