Strona główna / Lista aktualności

Prace na A4 Katowice-Kraków

2018.07.30 / 15:06 | Nowości

PRZEBUDOWA ODWODNIENIA AUTOSTRADY

Informujemy uprzejmie, iż od godz. 17.00, 1 sierpnia do godz. 6.00, 2 sierpnia na jezdni w kierunku do Katowic w rejonie km 354 (ok. 4 km przed placem poboru opłat w Mysłowicach) na odcinku 300 m planowane jest zamknięcie prawego pasa ruchu z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.

 ZAMKNIĘCIE PASÓW A4Go

Informujemy uprzejmie, że w związku z montażem dodatkowego oznakowania pasów A4Go przeznaczonych dla posiadaczy urządzeń pokładowych A4Go:

  • od godz. 23.00, 30 lipca do godz. 5.00, 31 lipca na placu poboru opłat w Balicach nieczynny będzie pasy nr 10, w kierunku do Krakowa.

Posiadaczy urządzeń pokładowych A4Go prosimy o korzystanie z pozostałych bramek.

REMONT NAWIERZCHNI NA WĘŹLE BALIN W CHRZANOWIE

Do drugiej połowy sierpnia 2018 r. realizowany będzie kompleksowy remont nawierzchni jezdni na węźle Balin w km 369 koncesyjnego odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków. W tym okresie zamykane będą poszczególne łącznice węzła, a ruch zostanie poprowadzony objazdami. Ruch w rejonie prowadzonych robót sterowany będzie tymczasową sygnalizacją świetlną.

Obecnie zamknięte są:

  • połówka ulicy Balińskiej. Wprowadzono tam ruch wahadłowy sterowany sygnalizacja świetlną.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu i prosimy o ostrożną jazdę.

PRZEBUDOWA MIEJSCA OBSŁUGI PODRÓŻNYCH W MORAWICY

Informujemy uprzejmie, że PKN Orlen S.A. – operator Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) ze stacjami paliw przy autostradzie A4 Katowice – Kraków rozpoczął prace związane z przebudową MOP w Morawicy (przed PPO Balice, kierunek do Krakowa). Na ww. MOP nadal prowadzona jest sprzedaż paliw. Ograniczone są usługi gastronomiczne i funkcjonowanie sklepu.