Strona główna / Lista aktualności

Remont węzła Balin w Chrzanowie/ inne prace

2018.06.25 / 11:38 | Nowości

PRZEBUDOWA ODWODNIENIA

Informujemy uprzejmie, że w związku z przebudową odwodnienia 26 czerwca 2018 r.  od godz. 17.00 do 19.00 planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na jezdni w kierunku do Katowic w rejonie km 354 (przed PPO w Mysłowcach) na odcinku ok. 400 m. Zamknięty zostanie prawy pas jezdni z ograniczeniem predkości do 80 km/h.

REMONT NAWIERZCHNI NA WĘŹLE BALIN W CHRZANOWIE

Do drugiej połowy sierpnia 2018 r. realizowany będzie kompleksowy remont nawierzchni jezdni na węźle Balin w km 369 koncesyjnego odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków. W tym okresie zamykane będą poszczególne łącznice węzła, a ruch zostanie poprowadzony objazdami.

Obecnie zamknięte są:

  • połówka ulicy Balińskiej. Wprowadzono tam ruch wahadłowy sterowany sygnalizacja świetlną.
  • łącznica relacji Oświęcim/Balin – Katowice (do 27 czerwca)
  • łącznica relacji Kraków - Oświęcim/ Balin

Terminy wprowadzenia zmian organizacji ruchu mogą ulec niewielkim zmianom, ze względu na warunki atmosferyczne.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu i prosimy o ostrożną jazdę.

WYMIANA NAWIERZCHNI NA PARKINGACH

Od 25 czerwca do 9 lipca realIzowane będą prace związane z wymianą nawierzchni na parkingach zlokalizowanych przy Placach Poboru Opłat w Mysłowicach i Balicach. Ograniczona liczba miejsc parkingowych.

PRZEBUDOWA MIEJSCA OBSŁUGI PODRÓŻNYCH W MORAWICY

Informujemy uprzejmie, że PKN Orlen S.A. – operator Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) ze stacjami paliw przy autostradzie A4 Katowice – Kraków rozpoczął prace związane z przebudową MOP w Morawicy (przed PPO Balice, kierunek do Krakowa). Na ww. MOP nadal prowadzona jest sprzedaż paliw. Ograniczone są usługi gastronomiczne i funkcjonowanie sklepu.