Strona główna / Lista aktualności

Zmiana organizacji ruchu w rejonie Węzła Mysłowice - aktualizacja

2016.03.18 / 17:38 | Nowości

Informujemy uprzejmie, że wprowadzono tymczasową organizację ruchu na autostradzie A4 Katowice – Kraków w rejonie węzła Mysłowice (km 346). Prawostronne zwężenia jezdni z ograniczeniem prędkości do 40 km/h występują na:

  • łącznicy Mysłowice – Kraków
  • łącznicy Katowice – Mysłowice
  • jezdni zbierająco – rozprowadzającej Mysłowice/ Kraków

Zmiana organizacji ruchu związana jest z budową oświetlenia drogowego węzła oraz budową sieci energetycznej zasilającej to oświetlenie. Przewiduje się, że ww. tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała do 23 marca 2016 r.

22 marca 2016 r. (wtorek) planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na ul. Obrzeżnej - Zachodniej.

Zmiana w organizacji ruchu będzie polegała na zamknięciu wewnętrznego (lewego) pasa ruchu jezdni zachodniej ul. Obrzeżnej Zachodniej (prowadzącej z centrum Mysłowic do Brzezinki) i będzie ona miała miejsce na wysokości wlotu łącznicy relacji Katowice – Mysłowice. Na tym odcinku ul. Obrzeżnej Zachodniej prędkość zostanie ograniczona do 40 km/h. Przewiduje się, że ww. tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała do 25 marca 2016 r.

Równocześnie informujemy, iż w dniu 23 marca 2016 r. (środa) planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na łącznicy węzła Mysłowice relacji Mysłowice – Kraków. Zmiana w organizacji ruchu będzie polegała na lewostronnym zawężeniu łącznicy. Na tym odcinku prędkość zostanie ograniczona do 40 km/h. Przewiduje się, że ww. tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała do 26 marca 2016 r.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu i prosimy o ostrożną jazdę.