Strona główna / Opłaty / A4Go – elektroniczny pobór opłat

 

10 IMPULSÓW DO ZMIANY NA LEPSZE - PROMOCYJNY PAKIET STARTOWY A4Go

Do 21 grudnia 2018 r. urządzenie pokładowe A4Go można nabyć z mniejszym pakietem impulsów uprawniających do przejazdów autostradą A4 Katowice-Kraków samochodem osobowym (pojazdem kategorii 1). Zamiast dotychczasowych 20 impulsów teraz tylko 10 impulsów z 10% rabatem.

tylko 140 zł

90 zł (10 przejazdów) + 50 zł (kaucja za urządzenie pokładowe)

Promocyjne pakiety startowe można nabywać TYLKO poprzez dedykowaną promocji stronę: www.a4go.pl

oraz w Punktach Obsługi Klienta (POK) czynnych w dni robocze od godz. 7.00 do 21.00. Punkty te zlokalizowane są w Mysłowicach tuż za bramkami w kierunku Krakowa (ul. Piaskowa 20) oraz Balicach tuż za bramkami w kierunku Katowic (ul. Krakowska 104).

KORZYŚCI:

  • tańszy przejazd autostradą A4 Katowice-Kraków (opłata 9 zł zamiast 10 zł na jednym placu poboru opłat)
  • specjalne, skrajne, lewe bramki A4Go oznakowane na pomarańczowo, przeznaczone TYLKO dla posiadaczy urządzeń pokładowych
  • brak dodatkowych czynności np. otwierania okna i wręczania inkasentowi karty lub gotówki
  • brak długich kolejek do bramek A4Go
  • czas transakcji ok. 4 sekundy
  • możliwość nabywania kolejnych pakietów 20 impulsów na stronie www.karta4go.pl
  • możliwość podglądu stanu konta i wszystkich przejazdów przez place poboru opłat także na stronie www.karta4go.pl
  • możliwość korzystania z urządzenia pokładowego A4Go w różnych pojazdach (wymagane jest podanie co najmniej jednego numeru rejestracyjnego pojazdu, ale max. dla trzech pojazdów)
  • urządzenie pokładowe można zwrócić w dowolnym momencie - zwrócona zostanie kaucja w wysokości 50 zł (wartość niewykorzystanych impulsów nie jest zwracana)
  • pakiet 10 impulsów, a także kolejne doładowania (20 impulsów) ważne są 2 lata od momentu ich nabycia

Elektroniczny pobór opłat to najnowocześniejszy i najprostszy sposób płatności za przejazd autostradą. To znaczna oszczędność czasu, to także nieporównywalna z żadnym innym rozwiązaniem wygoda. Elektroniczny pobór opłat A4Go pozwala również na przejazd z urządzeniami pokładowymi Telepass*.

Zapraszamy do zakupu urządzeń pokładowych A4Go w Punktach Obsługi Klienta i w serwisie https://www.karta4go.pl/

 Tylko 50 zł kaucji za urządzenie A4Go i 10% rabatu na każdy przejazd pojazdem kategorii 1

(z wyłączeniem motocykli)

Z urządzenia pokładowego A4Go można skorzystać na wszystkch bramkach placów poboru opłat w Mysłowicach i Balicach. Do każdego urządzenia A4Go przypisana jest wybrana przez Klienta kategoria pojazdu oraz numer rejestracyjny pojazdu, ale możliwe jest także przypisanie do jednego urządzenia dwóch kategorii pojazdów i trzech numerów rejestracyjnych. Jedno urządzenie pozwala zatem na przejazd przez place poboru opłat różnymi pojazdami.

Urządzenie pokładowe wystarczy przykleić do szyby zgodnie z dołączoną instrukcją. Przy podjeździe do bramki autostradowej skomunikuje się ono z anteną zainstalowaną na bramce i po weryfikacji kategorii pojazdu szlaban zostanie otwarty.

Podobnie jak dla kart zbliżeniowych kartA4 do każdego urządzenia przypisane są także impulsy. Jeden impuls uprawnia do przejazdu przez jeden plac poboru opłat. Wszystkie transakcje i przejazdy  zapisywane są na koncie Klienta, który może je sprawdzić po zalogowaniu się w serwisie www.karta4go.pl

Uwaga! Płatności z wykorzystaniem urządzeń pokładowych systemu viaToll nie są akceptowane na A4 Katowice -Kraków.

 

*prosimy o sprawdzenie w firmie Telepass, czy urządzenie będące w Państwa posiadaniu jest akcpetowane na A4 Katowice-Kraków.

Organizacja ruchu na Placach Poboru Opłat

 

 Kierowców bez urządzeń pokładowych A4Go prosimy o kierowanie się do trzech środkowych bramek.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
  Nazwa Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Elektroniczny pobór opłat A4Go - co warto wiedzieć 17-08-09 09:14 0,95MB pobierz plik: Elektroniczny pobór opłat A4Go - co warto wiedzieć