Strona główna / Opłaty / A4Go – elektroniczny pobór opłat

A4Go – elektroniczny pobór opłat

 

Na A4 Katowice-Kraków uruchomiony został elektroniczny pobór opłat za przejazd. Bez gotówki czy karty, bez otwierania szyby w samochodzie, a docelowo – nawet bez konieczności zatrzymywania pojazdu na bramkach. Elektroniczny pobór opłat to najnowocześniejszy i najprostszy sposób płatności za przejazd autostradą. To znaczna oszczędność czasu, to także nieporównywalna z żadnym innym rozwiązaniem wygoda. Elektroniczny pobór opłat A4Go pozwala również na przejazd z urządzeniami pokładowymi Telepass*.

Zapraszamy do zakupu urządzeń pokładowych A4Go w Punktach Obsługi Klienta i w serwisie https://www.karta4go.pl/

 Tylko 50 zł kaucji za urządzenie A4Go i 10% rabatu na każdy przejazd pojazdem kategorii 1

(z wyłączeniem motocykli)

Z urządzenia pokładowego A4Go można skorzystać na wszystkch bramkach placów poboru opłat w Mysłowicach i Balicach. Do każdego urządzenia A4Go przypisana jest wybrana przez Klienta kategoria pojazdu oraz numer rejestracyjny pojazdu, ale możliwe jest także przypisanie do jednego urządzenia dwóch kategorii pojazdów i trzech numerów rejestracyjnych. Jedno urządzenie pozwala zatem na przejazd przez place poboru opłat różnymi pojazdami.

Urządzenie pokładowe wystarczy przykleić do szyby zgodnie z dołączoną instrukcją. Przy podjeździe do bramki autostradowej skomunikuje się ono z anteną zainstalowaną na bramce i po weryfikacji kategorii pojazdu szlaban zostanie otwarty.

Podobnie jak dla kart zbliżeniowych kartA4 do każdego urządzenia przypisane są także impulsy. Jeden impuls uprawnia do przejazdu przez jeden plac poboru opłat. Wszystkie transakcje i przejazdy  zapisywane są na koncie Klienta, który może je sprawdzić po zalogowaniu się w serwisie www.karta4go.pl

Uwaga! Płatności z wykorzystaniem urządzeń pokładowych systemu viaToll nie są akceptowane na A4 Katowice -Kraków.

 

*prosimy o sprawdzenie w firmie Telepass, czy urządzenie będące w Państwa posiadaniu jest akcpetowane na A4 Katowice-Kraków.

Organizacja ruchu na Placach Poboru Opłat

 

 Kierowców bez urządzeń pokładowych A4Go prosimy o kierowanie się do trzech środkowych bramek.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
  Nazwa Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Elektroniczny pobór opłat A4Go - co warto wiedzieć 17-08-09 09:14 0,95MB pobierz plik: Elektroniczny pobór opłat A4Go - co warto wiedzieć