Telefon alarmowy

+48 32 76 27 333

Serwis A4info.pl z bieżącymi informacjami o sytuacji na A4 Katowice - Kraków

5 06 2024 #Aktualności

Zapraszamy do korzystania z nowego serwisu dla kierowców www.a4info.pl  Użytkownicy autostrady A4 Katowice-Kraków mogą śledzić na interaktywnej mapie aktualną sytuację na autostradzie, sprawdzić, gdzie i w jakich terminach prowadzone są prace oraz jakich zmian można spodziewać się w niedalekiej przyszłości. Narzędzie pozwala łatwo zorientować się, którędy przebiegają ewentualne objazdy i gdzie napotkamy zwężenia drogi. Serwis w czasie rzeczywistym podaje także informacje o wszelkiego rodzaju zdarzeniach mających wpływ na sytuację podróżnych – jak np. wypadki czy prace utrzymaniowe.

Strona www.a4info.pl informuje również o tym, dlaczego i w jaki sposób Stalexport prowadzi wymianę nawierzchni czy modernizację odwodnienia. Wyjaśnia szczegółowo np. jak przebiega remont z zachowaniem dwóch pasów ruchu w każdym kierunku przy wyłączonym jednym pasie i w jaki sposób to dość kosztowne rozwiązanie, stosowane na A4 Katowice-Kraków od lat, zapewnia płynność przejazdu i minimalizuje utrudnienia.

W zakładce „Ciekawostki” kierowcy znajdą m.in. odpowiedzi na pytania, które sami zadają sobie poruszając się remontowanym odcinkiem – np.  dlaczego noc to nie najlepsza pora na prowadzenie prac drogowych.