Telefon alarmowy

+48 32 76 27 333

Z ELEKTRONICZNYM POBOREM OPŁAT A4Go ZAMIENIAMY KORKI NA "KORKI" - CZĘŚĆ DOCHODU ZE SPRZEDAŻY URZĄDZEŃ POKŁADOWYCH A4Go STALEXPORT AUTOSTRADA MAŁOPOLSKA SA PRZEKAŻE NA OBUWIE SPORTOWE DLA DZIECI - PODOPIECZNYCH DOMU ANIOŁÓW STRÓŻÓW

20 12 2016 #Komunikaty prasowe

Zamieniamy korki na „korki” – w nowej kampanii Stalexport Autostrada Małopolska S.A. łączy dążenie do maksymalizacji komfortu podróżowania A4 Katowice-Kraków ze wsparciem dzieci i młodzieży. Pozytywny odzew kierowców SAM S.A. dodatkowo nagrodzi przygotowanymi dla nich gadżetami z… korka.

W ramach kampanii promującej elektroniczny pobór opłat na A4 Katowice-Kraków, kierowcy, nabywając urządzenia pokładowe A4Go, pomogą ufundować obuwie do gry w piłkę nożną dla wychowanków stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów. Zakupy nowych urządzeń A4Go dla pojazdów kategorii 1 będą dodatkowo premiowane przydatnymi w podróży upominkami wykonanymi z korka.

– Zamiana korków na „korki” to nie wyłącznie zabawa słowami. Każdy zakup urządzenia A4Go realnie poprawia płynność przejazdu przez place poboru opłat autostrady A4 Katowice-Kraków. Teraz jednocześnie zasila budżet, który przeznaczymy na zakup obuwia sportowego do gry w piłkę nożną, potocznie zwanego „korkami”, dla dzieci – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy SAM S.A. – Korek ma w naszej kampanii jeszcze jeden wymiar: oryginalnych upominków wykonanych z tego materiału, które przygotowaliśmy dla kierowców – dodaje.

A4Go to najnowocześniejszy i najprostszy sposób płatności za podróżowanie autostradą
A4 Katowice-Kraków. Dla kierowców samochodów osobowych jest również rozwiązaniem najatrakcyjniejszym cenowo – decydując się na A4Go, otrzymują oni 10-procentowy rabat na przejazdy. W niedługim czasie będą również mogli korzystać z linii dedykowanych wyłącznie tej metodzie płatności, które dodatkowo usprawnią przejazdy przez place poboru opłat. 

W ramach kampanii „Zamieniamy korki na ‘korki’” złotówkę z każdego nowo zakupionego urządzenia pokładowego koncesjonariusz autostrady A4 Katowice-Kraków przekaże na zakup obuwia sportowego dla dzieci, którymi opiekuje się katowicki Dom Aniołów Stróżów. Organizacja pomaga młodzieży i dzieciom z trudnych środowisk oraz osobom niedostosowanym społecznie, a także ich rodzinom. Jedną z form wychowywania dzieci i młodzieży, na którą stawiają „Anioły”, jest sport – m.in. piłka nożna. Dom Aniołów Stróżów ma drużynę piłkarską chłopców w wieku od 7 do 12 lat. Dzieci doskonalą swoje piłkarskie umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Wiosną 2017 roku, na finał kampanii, rozegrają mecz z podopiecznymi zaproszonej gościnnie drużyny prowadzonej przez jedną z organizacji pozarządowych z Małopolski.

Przez cały czas trwania kampanii zakupy nowych urządzeń pokładowych dla pojazdów kategorii 1               (z wyłączeniem motocykli), nabywanych w Punktach Obsługi Klienta przy autostradzie A4 Katowice-Kraków, nagradzane będą dodatkowo praktycznymi upominkami wykonanymi z korka. Na każdy miesiąc przewidziano sto prezentów dla kierowców, wśród nich m.in. etykiety podróżne, etui na okulary, czy portfele na karty.

Kampanii dedykowana została strona internetowa – www.a4go.pl, na której zamieszczono m.in. regulamin akcji promocyjnej „Prezenty z korka” czy informacje o stowarzyszeniu Dom Aniołów Stróżów.

Spot promujący kampanię jest dostępny na kanale youtube koncesjonariusza, pod adresem - https://www.youtube.com/watch?v=aHTgJmLM788.

Urządzenia A4Go, wraz z pakietami impulsów, można nabyć w serwisie www.kartA4Go.pl oraz
w Punktach Obsługi Klienta (POK), czynnych w dni robocze od godz. 7.00 do 21.00, zlokalizowanych przy placach poboru opłat w Mysłowicach i w Balicach. 

Szczegółowe informacje na temat elektronicznego poboru opłat są dostępne na stronie internetowej www.autostrada-a4.pl, na Twitterze (@A4KatKra), Facebooku (a4katowicekrakow) oraz w Punktach Obsługi Klienta.

###

Informacje o SAM S.A.

Stalexport Autostrada Małopolska S.A. zarządza 60-kilometrowym odcinkiem autostrady A4 pomiędzy Katowicami a Krakowem. Jest to pierwsza pełnowartościowa tego typu droga w Polsce, wybudowana w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego, jako inwestycja typu brownfield – na bazie drogi powstałej w latach 70. i 80. Stalexport Autostrada Małopolska S.A. uzyskał koncesję na jej przystosowanie do wymogów autostrady płatnej oraz eksploatację w 1997 roku. Wymagało to licznych inwestycji. Wszystkie projekty inwestycyjne, a także bieżące utrzymanie pasa drogowego finansowane są z przychodów z tytułu poboru opłat za przejazd odcinkiem koncesyjnym oraz kredytów pozyskanych z międzynarodowego konsorcjum bankowego. Projekt realizowany przez Stalexport Autostrada Małopolska S.A., w odróżnieniu od innych koncesji na zarządzanie autostradami płatnymi, nie obciąża Skarbu Państwa żadnymi zobowiązaniami. Spółka nie korzysta z żadnych dotacji, czy też gwarancji Skarbu Państwa.

Dodatkowych informacji udzieli:

Rafał Czechowski
Rzecznik Prasowy SAM S.A.
e-mail: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
tel. 601 063 200