Telefon alarmowy

+48 32 76 27 333

Prace na A4 Katowice-Kraków - aktualizacja

5 01 2023 #Aktualności #Utrudnienia

Informujemy uprzejmie o obecnych utrudnieniach w ruchu na autostradzie A4 Katowice-Kraków.

ZAMKNIĘCIE ŁĄCZNICY RELACJI KRAKÓW - CHRZANÓW

  • 10 stycznia na węźle Chrzanów (km 372) - planowane jest zamknięcie łącznicy relacji Kraków - Chrzanów. Objazd został wyznaczony przez pozostałe łącznice sąsiedniego węzła Balin. Zakończenie prac przewidziane jest na luty br.

REMONT WIADUKTU W MYSŁOWICACH

Na odcinku ok. 1 km (od km 348 do km 349):

  • jezdnia w kierunku Krakowa jest zamknięta,
  • na jezdni w kierunku Katowic 2 zwężone pasy ruchu przeznaczone są dla ruchu w kierunku Katowic oraz 2 zwężone pasy dla ruchu w kierunku Krakowa.

Uwaga!

  • 3 stycznia o godzinie 6:00 nastąpi otwarcie części jezdni w kierunku Krakowa. Ruch będzie się odbywał dwoma zwężonymi pasami. Przejazd w kierunku Katowic odbywać się będzie bez zmian tj. także dwoma zwężonymi pasami ruchu.
  • w nocy z 3 na 4 stycznia pojawią się zwężenia do jednego pasa ruchu na obu jezdniach (demontaż/ montaż barier separujących ruch). Po zakończeniu prac ruch będzie się odbywał jak opisano powyżej.
  • 5 stycznia o godzinie 6:00 nastąpi zamknięcie jezdni w kierunku Katowic, ruch zostanie przekierowany na jezdnię w kierunku Krakowa. Na jezdni w kierunku Krakowa będą dwa zwężone pasy przeznaczone dla ruchu w kierunku Krakowa oraz 2 zwężone pasy dla ruchu w kierunku Katowic.

Koniec prac zaplanowano na listopad 2023 r.

REMONTY NAWIERZNI JEZDNI NA WĘZŁACH AUTOSTRADOWYCH

  • na węźle Mysłowice (km 346) - zawężenie do jednego pasa łącznicy relacji Mysłowice - Katowice oraz części jezdni ul. Obrzeżnej Zachodniej w relacji Mysłowice Centrum- Mysłowice Brzezinka, przy utrzymaniu przejezdności jednym pasem. Zakończenie prac przewidziane jest na połowę stycznia 2023 r.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia w ruchu. Prosimy o ostrożną jazdę.