Telefon alarmowy

+48 32 76 27 333

Zamieniamy korki na korki - 2016

Logo programu - Zamieniamy korki na ‘korki’„Zamieniamy korki na ‘korki’„– pod takim hasłem Stalexport Autostrada Małopolska S.A. na przełomie roku 2016 i 2017 zachęcała użytkowników autostrady A4 Katowice-Kraków do korzystania z elektronicznego poboru opłat. Pozytywny odzew kierowców nagradzała przygotowanymi dla nich upominkami z… korka. Złotówka z każdego zakupionego w tym czasie urządzenia pokładowego A4Go zasilała fundusz przekazany przez koncesjonariusza na zakup piłek i obuwia sportowego dla dzieci z Domu Aniołów Stróżów z Katowic i Stowarzyszenia Siemacha z Krakowa. Finałem kampanii był mecz rozegrany przez podopiecznych obu organizacji.
W ramach kampanii promującej elektroniczny pobór opłat na A4 Katowice-Kraków, kierowcy, nabywając urządzenia pokładowe A4Go, pomogli ufundować obuwie i piłki do gry w piłkę nożną dla wychowanków katowickiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów oraz małopolskiej Akademii Sportu Progress, działającej w ramach Stowarzyszenia Siemacha. Zakupy nowych urządzeń A4Go dla pojazdów kategorii 1. były dodatkowo premiowane przydatnymi w podróży upominkami wykonanymi z korka, m.in. etykietami podróżnymi, futerałami na okulary, czy portfelami na karty.
Główny bohater realizowanej przez Stalexport kampanii – katowicki Dom Aniołów Stróżów – pomaga młodzieży i dzieciom z trudnych środowisk oraz osobom niedostosowanym społecznie, a także ich rodzinom. Jedną z form wychowywania dzieci i młodzieży, na którą stawiają „Anioły”, jest sport, m.in. piłka nożna. Dom Aniołów Stróżów ma drużynę piłkarską chłopców w wieku od 7 do 12 lat. Dzieci doskonalą swoje piłkarskie umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Finałowy mecz w ramach kampanii „A4Go. Zamieniamy korki na ‘korki’” rozegrały z rówieśnikami z Akademii Sportu Progres, nad którą pieczę sprawuje Stowarzyszenie Siemacha z Krakowa, od lat wychowujące młodych ludzi poprzez sport.

Reportaż z meczu jest dostępny na kanale YouTube koncesjonariusza, pod adresem https://www.youtube.com/user/A4KatowiceKrakow 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Nasze kampanie
pdf 2021-05-18 Ulotka - Zamieniamy korki na ‘korki’
ilość pobrań: 138
Ulotka - Zamieniamy korki na ‘korki’ 3,59MB zobacz